Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 14 hónapos a lányom és még...

14 hónapos a lányom és még szopik.Anyám kikészít,hogy miért hagyom ilyen nagy gyereknek.Szerintetek is gáz ?

Figyelt kérdés
máj. 16. 07:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
69%
Nem gáz, sőt!
máj. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell anyaddal megosztani. Amúgy az enyém majdnem 3 éves volt, amikor abban hagytuk teljesen.
máj. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
A legtöbb ismerős, igény szerint szoptatott gyerek másfél-két éves koráig szopott. Aztán volt, aki elhagyta, volt akit le kellett szoktatni, mert anyukának már sok volt, de a 14 hónaposan nincs ebben semmi kirívó vagy felháborító. Ha tápszeres lenne is még cumizna valószínűleg. Majd alakul, ahogy te jónak látod, ne hagyd magad elbizonytalanítani.
máj. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
nem az számít, hogy anyukád mit mond, hanem hogy NEKED komfortos-e. ha az - hagyd. ha nem az - válaszd el. senki más véleménye nem mérvadó.
máj. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%

Számomra 1 év volt a lélektani határ, én 13 hónaposan szoktattam le.


DE szerintem úgy 2 éves korig belefér. Én a drága mama miatt nem szoktatnám le.


Barátnőm a 3,5 éves fiát is szoptatja még. na nekem az a gáz kategória már.

máj. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
71%
Kit érdekel mit mond, nem az ő gyereke. 14 hónapos, könyörgöm. Még a WHO is ajánlja 2 éves korig, pedig őket nem sokra tartom. De lehet édesanyád ad a véleményükre, nem tudhatom :D
máj. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
64%

Gáz az, amikor a járó-beszélő gyerek üvölt és az anyja megnyugtatás helyett úgy hallgattatja el, hogy belenyomja a mellét a gyerek szájába.

Nem az a gáz, ha a nagy gyerek otthon négy fal között intim módon szopizik. Akkor se ha 3,5. Anya és a gyerek dolga, senki másnak semmi köze.

máj. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
36%
Egyáltalán honnan tud róla?
máj. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem gáz, neki meg nem kell tudnia róla
máj. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
68%

Te életed, a te gyereked.

Én biztos leválasztanám ennyi idős korában már, de ma már az is "normális", ha óvodás és szopik még.

máj. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!