Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi ideig tartson egy-egy...

Mennyi ideig tartson egy-egy szoptatás, nálatok mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
máj. 17. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk addig tart ameddig a gyerek akarja.

Az első hetekben 2 órát szopott, és alig voltak szünetek a szoptatások között.

Nem emlékszem, hogy volt az átmenet, de most 10 perc max, mindig nagyon siet.😃 6 hónapos.

máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg be nem fejezi. 🤷‍♀️
máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Amíg teli hassal félálomban el nem engedte a mellem. Utána csak letettem aludni. Sosem mértem,meddig szopik...minek? 2 évig szoptattam igény szerint.
máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nagyobbik az első 3 hónapban szinte abba sem hagyta. 0-24ben cicin lett volna. Utana kezdtek ritkulni, de akkor is borzalmasan sokat igényelte. 13hónaoosan en vettem el tőle.


A kicsi az első naptól csak evésre hasznalta, max 10perceket ha evett és köpte is ki.

máj. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első 1 hónapban másfél, két óra volt. Amikor kezdett erősödni a szájizma, akkor 2 hónapig olyan 40 percre csökkentek a szopi idők. Majd 4 hónapos korától 10 és 5 percesek lettek a napközbeni szopik.


A hozzátáplálással pedig elkezdtek el-el maradózni, majd csak az alvásidőre korlátozódni, végül 14 hónapos korában leválasztottam.

máj. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne időhöz kötni. Két barátnőmnek is azt mondta a védőnő, hogy ne legyen 20 percnél tovább cicin a baba. Így nem laktak jól és mindkettőnek pótolni kellett tápszerrel. Ha hagyjuk, hogy a baba egyen, amennyit szeretne, akkor valószínű, hogy egy idő után jóllakik.
máj. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!