Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Két napja szültem és még nem...

Két napja szültem és még nem indult be a tejem, ez még nem késő vagy már szedjek vagy igyak már szoptatós teát?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
persze, igyál teát!!! vagy szedj homis golyót!!
2009. jan. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a Laktoherb teát ittam, aztán próbáltam a homeopátiás bogyót is, úgy tudom, hogy egyszerre a kettőt nem ajánlott fogyasztani, próbáld ki először a teát, napi 1-2 filtert és igyál sokat, fontos a megfelelő folyadékmennyiség bevitele és a pihenés. Persze csecsemő mellett luxus pihenni, de próbálj meg aludni, amikor ő alszik. Nálunk is nehezen ment az elején, mert koraszülött volt a most 3 hós babám és elős nap inkubátorban volt, aztán 4. nap kék fény alatt, mert besárgult, itthon indult be valamennyire a tej a 6-7. napon, sokat szenvedtünk, volt minden, cicin sebek, fejés ezerrel, de most már szépen megy minden. Fejni is érdemes, nekem kézzel jött be, pedig van kézi fejőm is, de valahogy kezemmel jobban tudtam, masszírozd a mellet és próbálj meg fejni, bár most még valószínűleg előtej van, a colostrum, de ez nagyon fontos tápanyag a babának, minden cseppje aranyat ér. Légy kitartó, menni fog, sok sikert!!!
2009. jan. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a szülés után rögtön másnap elkezdtem inni a teát (napi 2szer csináltam 1,5 litert 2 filterből) és a 3. napra szinte elöntött a tej. Sokat segít, ha a manót mindig mellre teszed, és amikor végzett, utána próbálj meg fejni.


Gratulálok és nagyon boldog babázást:)


8 hetes anyuka

2009. jan. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors és hasznos tanácsokat!!
2009. jan. 6. 10:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem a 3.nap indult meg szülés után, de én nyösztettem a fejővel.Ingereltem, és rengeteget ittam.A babámnak a szopis teától fájt a hasa, így maradt a 100%-os narancslé, ami t kevesen tudnak róla, de nagyon jó tejserkentő.Rengeteget megittam , és annyi tejem lett hogy 2 gyereket tápláltam vele.

Gartula a babádhoz, és nem kell rögtön pánikolni.A természet úgy is megold mindent!

2009. jan. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen most is rengeteg vizet megiszom, de a narancslét én sem hallottam, hogy az segít. Köszi a választ!
2009. jan. 6. 10:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is a harmadik nap indult be, és én is ittam a laktoherb teát. Az utolsó válaszolótól szeretném kérdezni, hogy ha narancsot eszem, az is hatásos? Én még nem is hallottam ezt és rengeteg narancsot kapok állandóan, de nem nagyon eszem, de ha hatásos enni fogom. Bocs az offért.
2009. jan. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem 3. nap indult be a tejem, és egyből rengeteg, azóta is rengeteg.

Én a szoptatós teát kb szülés után 1 héttel kezdtem el inni.

Azt tanácsolta nekem egy csecsemőgondozó, hogy először óvatosan a narancs-mandarinfélékkel, mert sok babának fáj tőle a hasa.

Üdv

2009. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Naranccsal óvatosan, begörcsölhet tőle a hasa!


Laktoherb + urtica urens 5 ch 2x5 golyó + miél gyakrabban cicire!

2009. jan. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!