Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 hónapos babák anyukái akik...

4 hónapos babák anyukái akik már elapadtatok! Mit csináljak a picimmel? Az étkezési mennyiség hajmeresztő-részletek lennt

Figyelt kérdés

300 ml-nél tart -200 anyatej és 100 táp-már nem tudom hanyadjára hoztam vissza a tejem de ez most komolyabb apadás már csak 100at fejtem ma 2 mellből:(

nincs pénzem szaporíto teára meg gyogyszerre-levessel probálkozom tej meg ilyenek de semmi-már hányok a rántott levestől:(

a baj hogy a tápon az áll 6 honapos felett 240 ml evésenként a max

de ő 300at eszik 4 honaposan!!!!!


2010. okt. 30. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
húúúú!!! bocs. de hozzánk képest az rengeteg :) mi 5 hósak leszünk, és mi viszont nagyon keveset eszünk, étkezésenként 100-150ml. én most gondolkozok a tápszeren v vmin, h többet egyen :)
2010. okt. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

lehagytam-4szer eszik egy nap most lex mérés de 8 kg körül jár -nem kövér nagyon hossza is megvan-

a 120 hányszor egy nap mert 5 hosan napi 1300 ml kellene..de ha hizik és nem sir és jol lakik szerintem semmi baj:)

2010. okt. 30. 20:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha 4x eszik akkor simán eheti tápszerből is a 300-at. A tápszeres mennyiségek a napi 5-6x-i étkezésre vannak elosztva. Amúgy meg mit csinálnál vele ha éhes? Ne adj neki?
2010. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem pont tegnap mondta a védőnő,hogy lehet már nem laktatja a picim a tápszer.

Uzsonnára vagy vacsira adjak tejpépet.Délelőtt meg adhatók neki gyümölcsöt.

2010. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha naponta 4x szoptatsz, akkor nem csodálom, hogy apad a tejed.
2010. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

utolsó, de okos voltál!

A baba eldönti hogy eszik-e vagy sem. Ha nem éhes nem lehet a szájába tömni sem a cicit, sem a cumisüveget, és a tápszertől sem lesz baja. Ha segíteni nem tudsz, legalább maradj csendben!

2010. okt. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azzal a hozzászólóval teljesen egyetértek, aki a tejpépet javasolja, én is azt adnám.

Viszont úgy tudom, a tápszeres babóknál korábban elkezdhető a hozzátáplálás, 4 hónapos kortól. Nem kizárt, hogy az általad írtak is szerepet játszanak ebben.

2010. okt. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm kedves utolso..nem tudom nekem mindig sikerül kifognom legalább egy olyat aki annyira okos... nem segít de oktatni tud--

csak a félreértések elkerülése végett--

A GYEREKEK IGÉNY SZERINT ESZNEK...MINDENKI ERRŐL PAPOLT

nála beállt a 4 ora de-sajna a hozzátáplálással nem nagyon boldogulok mert probáltam gyümipürét, almát-azt nem kérte-ugy hogy nem tom mit adjak mert félek ennyi tápot adni-most vett-tippeljetek mennyit??-150 táp+150 anyatej-és erre kihisztizett 90 tápot plux

2010. okt. 30. 22:00
 9/11 xStefix ***** válasza:

Ne haragudj, kedves Kérdező, de részben igaza volt annak, aki azt írta, "jogosan" apad a tejed!

4 hónaposan SENKINEK nem szabadna elkezdenie a hozzátáplálást, még a tápszereseknek sem! Erre egy szakmai link:

[link]

Ha te már elkezdted, azzal nagyban hozzájárultál ahhoz, hogy újra és lehet, hogy véglegesen megcsappanjon a tejed. Ha már eddig is tápszereztél, az nyilván nem segítette sajnos a szoptatást, de ez meg ismételten ronthatott a dolgon.

Én azt javasolnám neked, hogy hagyd még a szilárd ételeket fél éves korig és ha a tej visszahozása sehogyse megy, akkor a szopi mellett adj neki több tápszert, ha kevesebbszer eszik. De első körben én mindenképp a szoptatást próbálnám, amíg csak megy. Ha gondolod, privátban szívesen segítek ezügyben, hátha tudok még újat mondani.

2010. okt. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj xStefix, nagyra tartom a szakértelmedet, és szinte mindig egyet értek veled, de szerintem sokan az alábbi táblázatból nyerjük a fontos infókat:


[link]

2010. nov. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!