Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szombaton leszünk 3 hetesek,...

Szombaton leszünk 3 hetesek, szopiztatok, lehet enni pattogatott kukoricát?

Figyelt kérdés
És amúgy mi az ami nagyon jó és mi az amit kerüljek messziről??a krumplit tudom hogy lehet enni minden mennyiségben...
2010. nov. 3. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:

A popcorntól rengeteg tejem lett, minden nap este egy zacsival megettem:)

burgonya, tészták, húsok,Tök burgonya főzelék, lecsó, paprika paradicsom, felvágottak, péksütik, ezek nem puffasztanak, nem lesz gázos a baba, de ki kell tapasztalni a brokkolit karfiolt borsót, zöldbabot,lehet nem bántja a baba pociját!

2010. nov. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

komolyan több tejed lett a pattogatott kukoricától???huhhh, akkor tuti eszek:)amúgy is eléggé kívánom:)

és rántott husi, bundás kenyér, tejeskávé??ezekről mi a véleményetek?

2010. nov. 3. 10:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyél mindenből, a tejet , tejtermékekből eleinte keveset, vagy ne. Figyeld a babád, mi az, amitől fájhat a pocija. Az én lányomnak nem lett semmitől sem baja.
2010. nov. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. nov. 3. 12:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a gyermekorvos azt mondta hogy kenyéren és vizen nem lehet élni, nem lehet belőle szoptatni úgyhogy egyek mindent és kitapasztalom hogy mit nem szabad. Így is van, karalábét nem ehetek de karfiolt igen. 3 hós baba anyukája.
2010. nov. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kössziiii:))))
2010. nov. 5. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!