Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mivel lehet enyhíteni a...

Mivel lehet enyhíteni a tejlázat? Praktikák?

Figyelt kérdés

Pénteken szültem, nagyon sok a tejem, és mára belázasodtam. A háziorvos adott Augmentint, de az lassan fog hatni. Nekem a 6 napos mellett van egy két évesem, nem agonizálhatok napokig...

Köszi!


2010. nov. 3. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, az nagyon durva... Nekem is volt és egy 10 napos babát így ellátni maga volt a pokol... Nem is értem, miért nem válaszolt eddig neked senki, ez szörnyű!

Figyi, nekem 5-ször (!!!) volt tejlázam 4 hónap alatt és sírva hálálkodtam a dokimnak, hogy ezeket etette velem:

Bryonia 9CH 3x5 golyó/nap

Belladonna 9CH 5x5 golyó/nap

Phytolacca 9CH 3x5 golyó/nap


Ha ezeket beszerzed és utasítás szerint adagolod, másnapra kutya bajod sem lesz!!! A szedésre vonatkozó szabályokat be kell tartani, másképp nem fog hatni.

Gyógyulást!

2010. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hú, nagyon köszi!

Még egy kérdés: ezeket együtt kell használni?

2010. nov. 3. 14:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is belladonnát szedtem és nekem is bejött!

Nálunk is van egy 2 éves tesó, így nagyon örültem a gyors eredménynek :)

2010. nov. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Ha csomó van a melledben és amiatt kaptál tejlázat, akkor mind a 3 kell.

Belladonna=lázcsillapító

Bryonia=gyulladáscsökkentő

Phytolacca=mellben lévő csomók ellen


A Belladonna mindenképp kell neked, hiszen lázas vagy. Ha van csomód, akkor arra kell a gyulladáscsökkentő, meg csomók elleni szer. 610 Ft körül van egy fiola, nem nagy befektetés szerintem, úgyhogy szedd mind a 3-mat, tuti meggyógyulsz!

2010. nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!