Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6 hetes babámnak hasmenése...

6 hetes babámnak hasmenése van. Nem ettem semmi olyat, amitől lehetne neki hasmenése. Nekem semmi bajom nincsen. Mit egyek, hogy elmúljon nála?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
orvos mondta ? a babáknak nagyon folyékony a székletük!
2009. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy 6 hetes babának folyékony a széklete mivel csak folyadékon( anyatejen vagy tápszeren )él.
2009. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem látta orvos. tegnap este óta sokkal folyékonyabb és nem olyan "szép"sárga, hanem sötétebb a színe. viselkedésén nem veszek észre semmi különöset. nagyon piros a kis feneke nyílásánál.

arra gondoltam ehetnék egy fél banánt. hátha ez egy kicsit megfogja!!

2009. jan. 7. 15:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Ne aggodj,mi is ebben a cipőben jártunk ,még az ÁNTSZ-hez is vittünk széklet mintát(biztonság kedvéért) és nem volt semmi.De javaslom,muti meg azért a gyerek orvosnak.5hónapos kislány anyukája
2009. jan. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem iszol esetleg tejszaporító teákat(Laktoherb, Mecsek stb..)?Ezektől mindtől lehet még vizesebb a babák széklete.Én is így jártam, illetve hasfájós is lett.Ahogy leálltam a teákkal, egyből javult a helyzet.De a sötétebb színű aranybarna széklettől nem kell megijedni, attól függ mit ettél előtte.
2009. jan. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a széklet változó, csak ne legyen nyálkás!a nyílást vastagon krémezd mert kicsipte a széklet
2009. jan. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sziasztok! köszönöm a válaszokat! most kezdtem újra inni a szoptatós teát. eddig azért nem ittam, mert fájt tőle a hasa, de mióta beléptünk a 6.hétbe, azóta semmi hasfájás! (ezt lekopogom). napi fél banánt megeszem és szerencsére minden a legnagyobb rendben van azóta!!!! remélem így is marad!!!!
2009. jan. 9. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!