Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha az első babámnál nem volt...

Ha az első babámnál nem volt tejem, akkor most sem lesz? Tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés
33 hetesek vagyunk,de még mindig semmi jele,hogy esetlegesen most majd másképp lesz mint az első gyermekemmel....Sajnos nála sem volt! :(
2010. nov. 7. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát csak a magam nevében mondhatom: nekem azelső gyerekkel és a másodikkal sem volt tejem! A nagyobbikat egy hétig, a kicsit egy hónapig tudtam szoptatni!
2010. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálam fordítva volt. Az elsőnél volt, a másodiknál már nem. :(

Na ezt csak azért írtam, hogy talán nem kell az elsőből babából következtetéseket levonni a másodikra.

2010. nov. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél nem volt tejem, de a másodikat 6 hónapja szoptatom.
2010. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem az első baba után épphogy volt, a másodikkal meg nagyon sok van.

előjele nem volt nekem sem a terhesség alatt ennek a sok tejcinek.


én hiszek abban, hogy a lelki hozzáállás, magabiztosság sokat segít a tejtermelésben. Hajrá!!!!!!

2010. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én környezetemben mindenki tudta szoptatni már a 2. babát, aki az elsőt nem. Többnyire másképp is csinálták.


Mesélj az első babádról, hogyan szopiztatok, hogy indult, hogyan alakult, hátha tud valaki tanácsot adni!

2010. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A barátnőm az első két lányát egyáltalán nem cicizette nem volt teje! A 3. gyerkőcét 2 évig szoptatta!!
2010. nov. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia nézzd én az első szülésem után hallgatam boldog boldogtalanra 3 óránként adj enni ne igy csináld ne ugy csináld fiatal nagyon kezdő anyuka voltam elkövetem azta hibát hogy mindenkire hallgatam közbe folyamatosan idegesitetem magam aminek meg is lett a hatása fiamat akkor alig tudtam 2 hónapig szoptatni Most a13 hónapos kisfiamnál egy szot nem hagytam hogy beleszoljanak a dolgokba nem 3 óránként etem hanem akkor mikor ő kérte megbrobáltam pozitivan állni a dolgokhoz és kereken 1 évig tudtam szoptatni. Szoval kedves kérdező csak nyugodtan álljál hozá a dolgokhoz hid el menni fog a dolog.
2010. nov. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat,és a biztatást! :)
2010. nov. 19. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!