Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ártottam vele a babámnak?...

Ártottam vele a babámnak? Szoptatok, és fogytam egy keveset, mert az ünnepek nagy evészetei után csak a húslevest kívánom. Egyelőre nem is nagyon kívánok más ételt. Eddig is húslevessel fogyóztam, bár ez most nem direkt.

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ártasz, én szoptatás mellett alapból folyamatosan fogytam pedig rendesen ettem de mégis leszívott:)
2009. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Csak mindig azt mondják, h a méreganyagok is belemennek a tejbe...
2009. jan. 8. 22:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

na de most mit tudunk csinálni, nem direkt ment fogyi...de jó volt akkor, azóta csak hízok::)

Amúgy babámnak semmi baja nem lett, egészséges szerencsére mint a makk, s már 27 hós-előző voltam

2009. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a megnyugtatást! minden jót nektek!
2009. jan. 8. 22:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy ha rendszeresen eszel és nem ÉHEZEL akkor nem baj ha közben fogysz.
2009. jan. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi! egyáltalán nem éhezek, rengeteget eszem!
2009. jan. 9. 15:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!!!Nem lett kevesebb a tejed? Én is szoptatok visszább vedtem a kajábol és sajnos kevesebb a tejjem is igaz fogytam -6kg-ot.De nekem előbbre valo a babom.ÜDV:2hos baba anyukája!!!
2009. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hello! nekem nem lett kevesebb, talán icipicit több. ez nálam sajnos azt jelenti, h nem 350 ml, hanem 380. én húslevest eszek rengeteget, lehet, h az jót tesz a tejtermelésnek.
2009. jan. 10. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!