Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kevés még ilyenkor hogy 1...

Kevés még ilyenkor hogy 1 mellből szoptatok? 1 hetes babámat szoptatom. Most kezd elég jol termelődni a tejcsi. Babám van hogy csak az eggyik mellemből eszik, és totál bealszik, ebrezteni se tudom, de ilyenkor néha 2 óra múlva ujra enni kér.

Figyelt kérdés
De olyan is volt, hogy két mellből evett,és mégis kért 2 óra múlva.ilyen összevissza van a tejtermelődés?elég 1 melből szopiztatnom?Vagy 2 mellből,de hogy ébresszem fel, hogy egyen a másikból is?
2009. jan. 11. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tégy úgy, ahogy a babád igényli. Nekem van úgy, hogy fél órát szoptatok, és tíz percenként cserélgetem a babát a mellemen. 3 hetes, de már az elejétől inkább a jobb mellemet fogadja el szívesebben, igaz, a nőgyógyászom mondta is, hogy abban sokkal több a tejmirigy. A 2. lányom is inkább abból szopott jobban.
2009. jan. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Képzeld, az én babám 5 hónapos koráig mindig jóllakott az egy mellből. Én úgy csináltam, hogy igény szerint szopiztattam, egyszer az egyik ciciből, utána a másikból és mindig rengeteg tejem volt (most 9 hós és még mindig van bőven). Ha bealudt akkor ne ébressz fel :-) Ha éhes lesz, felkel magától és kérni fog, akkor rakd rá a másik cicire ha úgy érzed, sokat evett az elsőből. Ha keveset, akkor rakd rá ugyanarra a cicire hogy zsírosabb tejet is egyen, aztán ha az elfogyott, rakd a másikra. REmélem érthető voltam :-)
2009. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, ébressz = ébreszd
2009. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget,persze hogy érthető voltál.akkor megpróbálunk igy szopizni.Üdv nektek.
2009. jan. 12. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!