Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet inni szoptatás alatt...

Lehet inni szoptatás alatt zöldteát? Vagy nagyon felélénkülne tőle a babám?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt már én is meg akartam kérdezni. Egyébként én néhány napja iszom,napi 1-2 bögrével,és nem vettem észre,hogy változott volna a kisfiam viselkedése.
2009. jan. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon hígan szoktam inni a teákat, 1,5 l vízbe 1 filter. Van itthon egy doboz citromos zöldtea, gondoltam megiszom, de kicsit félek tőle.
2009. jan. 13. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan ihatod. Én kb. fél liter vízbe teszek 1 filtert,és tényleg semmi változás nincs a kisfiamon.
2009. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
en jappanban elek,itt normalissan isszak az anyukak szoptataskor is.en is megiszkok 2et 3om kis poharral.sot meg a korhazban is azt adtak az etelhez.persze nem kell tulzasba vinni.
2009. jan. 14. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!