Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A laktoherb tea csak a tejterm...

A laktoherb tea csak a tejtermelésre hat, vagy valóban megfigyelhető hogy csökkennek tőle a mama és főleg a baba emésztési panaszai?

Figyelt kérdés
Van olyan akinek esetleg hasfájós volt a babája és miután elkezdte inni ez megszűnt?
2010. nov. 22. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, hasfájásra is jó, van benne édeskömény, annak emésztést segítő hatása is van. Sok babának éppen emiatt fáj miatta a pocija, de úgy olvasom, a tiéd a szerencsés kategóriába tartozik. Különben az enyémnek is jót tett. Amikor elkezdtem inni, elmúlt a pocifájás. Így aztán én elég sokáig ittam, csak "üdítőként", hidegen, is, a lányomnak soha nem is fájt utána a hasa...
2010. nov. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod :)
2010. nov. 22. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk pont a laktoherb okozta a hasfájást. Amint abbahagytam az ivását megszűnt a baba hasfájása.
2010. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, nálunk Nekem lett olyan iszonyat hasgörcsöm a laktoherbtől,hogy csak na. Én utána Hipp-es teát ittam. Na az eredményes lett minden szempontból. Nem fájt a kisfiam pocija és ráadásul jó sok tejem is lett.
2010. nov. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!