Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1 hetes babámat igény szerint...

1 hetes babámat igény szerint szoptatnám, és ő igy is kéri. Van hogy 3 óra el telik 2 szopizás között, de van, hogy csak 1 vagy másfél. Ilyen rövid idő alatt is termelődik annyi tej, hogy rendesen jól tudjon lakni belőle?

Figyelt kérdés
Nem fájdul meg a hasa, ha 1 óra múlva ujra enni kér?
2009. jan. 14. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szoptasd a babát, amikor kéri, ne nézd az órát. Én mindhárom babámat igény szerint szoptattam, a legkisebb most 3 hetes. A tej nem úgy termelődik, hogy minél több idő telik el a két szopi közt, az alatt, hanem a szoptatás közben, amikor a baba kiszívja, kereslet-kínálat alapon. Az anyatejet hamar megemésztik a babát, ezért fordul elő, hogy viszonylag sokszor kell eleinte szoptatni. Sok sikert!
2009. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
megemésztik a babák, bocs:D
2009. jan. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem válaszolóhoz! Én is így gondolom.
2009. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is igény szerint szoptatok, 1 hónapos a babám. Van amikor 1 óra múlva éhes, van, hogy csak 4-5 (éjjel). A hasa nem fájdul meg, emiatt ne izgulj, és szerencsére anyatejjel nem lehet túletetni a babát. Jó, ha minél többször szopik, annál több tejed lesz!!
2009. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!