Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet attól más íze a tejemnek...

Lehet attól más íze a tejemnek, hogy megfáztam? Vagy kezdi elválasztani magát? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

8 hónapos kisfiam eddig napi 4-5 alkalommal szopizott még, ezen felül 1-2-szer éjjel. Más folyadékot nem is fogad el, sőt elaludni is csak cicin tud. Tegnap óta kicsit meg vagyok fázva, semmi komoly, lázam sincs, de a baba azóta kevésbé fogadja el a mellemet. Van ilyen? Ma napközben oké volt, de este két és fél órán keresztül sírt keservesen, mert nem akart szopizni, anélkül meg rettentő nehezen alszik el. A szívem szakadt meg érte, ott sírtam én is mellette, legalább tízszer próbáltam mellre tenni, de megfeszítette magát és nem kellett neki.:(

Szóval szerintetek mi ez? És mi lesz ezután? Van esély rá, hogy még visszaszokik, vagy ez már az elválasztódás?


2010. dec. 18. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy valami olyan gyógyszert, gyógyteát iszol, ami nem tetszik neki? lehet, hogy neki is fáj a torka
2010. dec. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
próbáld meg teáztatni, magadnak meg lefejni a tejet, hogy ne gyulladjon be a melled. Ha fája torka, fáj neki nyelés, bőven dilizhet miatta
2010. dec. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha meg van fázva, akkor nem kap az orrán úgy levegőt, ahogy szokott, ezért szopizás közben nem biztos, hogy tud jól levegőt venni. Ezért inkább nem eszik. Lehet más ok is, de lehet, csak erről van szó.
2010. dec. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs figyelmetlenül olvastam, te vagy megfázva... akkor visszavonom az előzőt!
2010. dec. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xStefix ***** válasza:

Ha te vagy megfázva, az őt elvileg nem zavarja.

Szerintem más oka van. Fogzás? Visszatérő menzesz? Valamilyen enyhe szopisztrájk?

Ez valószínűleg NEM ELVÁLASZTÓDÁS, úgyhogy ne ilyen irányba kezdj el gondolkodni, hanem továbbra is kínáld őt rendületlenül! (Sok anyuka bukik el így.) Előbb-utóbb remélhetően javulni fog a helyzet...

2010. dec. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!