Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha a baba átalussza az éjszaká...

Ha a baba átalussza az éjszakát és hajnalban szopizik, ekkor elég neki egy cici, de persze a másik is feltellik, azt le kell fejni teljesen vagy csak egy kicsit fejjek belőle? 2 hós baba anyukája

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
SZia. Az én két hós kislányom este 10 és reggel 7 között alszik, én nem fejem le a másikat. De a fiam esetében fejni kellett három hónapig hogy ne apadjon, bár ő nem aludt egész éjjel, nappal max. 5 órát. Szóval sztem próbáld ki így is úgy is.
2009. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is két hós a lányom és ő is pont így alszik, én nem fejem le, kicsit nekem feszülni szokott néha, de hagyom, nem zavaró, ha az lenne fejném. Amúgy így könnyebb etetni mint cumisüvegből, meg akkor azt melegíteni stb hajnalban. Persze megtenném ha muszáj lenne, de szerencsére a hajnali evés után még pár órát alszik és addigra megint éhes és kieszi a másikat, és így szépen egy-egy evésre mindig feltelik a másik mell. Remélem tudtam segíteni. Persze ha zavar vagy fáj akkor fejd le. Nehogy begyulladjon
2009. jan. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én le szoktam fejni,mert feszül nagyon a mellem,pedig már 7 hónapos a baba.
2009. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem is két hónapos a fiam, nála még változó, hogy 1* vagy 2* kel-e fel éjjel. Ha hajnalig nem ébred, addigra már becsomósodik a mellem, és nagyon feszül, ezért én fejek. És így pótlás is van estére, mert akkora már nagyon kifogy a tejcsi.

2009. jan. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Bocsi, hogy kérdezek én is, csak itt láttam számomra megnyugtató kiírást. Légyszi nyugtassatok meg, hogy normális az, hogy a 3 hetes kisfiam éjjel tök sokat fent van. 2x eszik ugyan 2-kor meg 5-kor, de nem tudom az 5 órai kaji után vissza altatni. Reggel 8-ig fent vagyunk és durmolunk 10-ig. Ugye amint nagyobb lesz, kevesebbet lesz ébren este?
2009. jan. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!