Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen melltartó betétet...

Milyen melltartó betétet használtok, ami nem túl drága?

Figyelt kérdés

Múltkor nézegettem adm-ben, és egy 30 db-os aventes azt hiszem 1500 ft volt...hát az elég drága szerintem.

Én egy csomag vastagabb szárnyatlan betétet veszek a pennybe, az kb 200 ft, azt félbevágom, és azt használom.

2 hónapos a babám, és azért még jó hogy bent van valami, mert különben foltos lenne a ruhám rendesen.


2010. dec. 29. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én dm-es, vagy rossmanos melltartóbetétet használok, 30 db-os, 400 ft körül van mindkettő. Az elején én is próbálkoztam a Te módszereddel, de hamar abbahagytam, mert képzeld, úgy jártam, hogy az a nedvszívó mag "kifolyt"belőle, és a cicim teljesen olyan lett...és bár jól lemostam, később még találtam rajta maradványokat... És tök féltem később, hogy ha a babám szájába kerül, nehogy baja legyen... Azóta a fent említetteket használom, hetente legalább 1 csomag elfogy, pedig kagylóm is van.
2010. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

huu köszi, akkor ezt majd én is megnézem.Mert 400 ft az elég jó, és nekem is az a bajom egyedül a betéttel, hogy ha jobban tejes lesz, akkor szöszöl, meg nekem is kijön az a nedvszívó rész néha..:/

és tudod a nevét esetleg?vagy sima dm, rossman márka?és a babarészen van?

2010. dec. 29. 17:50
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia én is Rossmann-osat használtam és babydream volt a neve, 30 db-os. Ja és ez kifejezetten a Rossmann terméke. Kék csomagolású.
2010. dec. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2010. dec. 29. 18:00
 5/14 anonim ***** válasza:

A DM sajatmarkas nagyon szuper! En itt Angliaban mindig Johnson&Johnson's-t vettem, de az jo draga. Mikor otthon voltunk par honapig, mindig a DM-eset vettem.


Van egy magyar, ilyen 6 vagy 8 szogletu dobozban van, rozsaszines, talan egy golya meg egy kisbaba van rajta, elfelejtettem ,ja megvan MAMI a neve. Na ilyet SOHA ne vegyel, mert hamar atazik, baromi vekony, szinte semmi nedvszivo kepessege nincs (nem azert hurrogom le mert magyar, de ritka gagyi a minosege, nem eri az arat, ha utanam dobnak ingyen se kellene!) es mikor elazik, a cicid meg a bimbod tele lesz a zseledarabokkal mert ezek atjonnek a betet anyagan!!! Ez pedig nem jo epp szoptatas elott, mert a baba szajaba belemenne. :( Nem is tudom, hogy lehet ilyen rosszminosegu melltartobetetet forgalomba hozni...

2010. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi neked is!és jó, hogy írtad, mert lehet kipróbáltam volna, de így nem fogom:)
2010. dec. 29. 19:25
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolso voltam. Meg annyi, hogy a Johnson-os is jo vastag, nagyon jo a nedvszivo kepessege, de draga, viszont soha nem jon ki a zsele belole. A DM-es ugyanilyen jo, csak olcsobb sokkal. :)
2010. dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Baby Bruin Hygienic - Tescoban, Auchanban is kapni, nem túl drága és nem szöszöl, nem ragad, mell formájához igazodik. Én nagyon szeretem. Azt hiszem 500 Ft körül van.
2010. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia?


Én a Vaterán vettem mosható betétet, 10 db volt talán 1000 Ft, azt hiszem. 20-at vettem. Nekem ez érte meg a legjobban, eldobhatóval nem győztem volna.

2010. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szintén a rossmannos babydreamot használtam.
2010. dec. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!