Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig nem szoptathatok egy...

Meddig nem szoptathatok egy szál cigi és 1 pohár Baileys után?

Figyelt kérdés
Ma este megengedek magamnak ennyi luxust, a tejet lefejem, meddig nem szoptathatok?
2010. dec. 31. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szoptathatsz most már. :-)
2010. dec. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ, habár nem tudom értelmezni :D
2010. dec. 31. 11:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, mert hülye voltam, nem olvastam el rendesen a kérdést. Holnap reggel már szoptathatsz.


Bár én nem parázok ennyire. Egy szál cigi semmiképp nem ok a szopi felfüggesztésére. A Baileys talán - bár én azon ritka alkalmakkor, amikor megiszom egy kis alkoholt, pl egy pohárka bort, nem függesztem fel a szopit egyáltalán.

2010. dec. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi:) éjjel lefejem kétszer, aztán reggel már szopiztatok... max jókedve lesz a kismanónak:D

BUÉK!

2010. dec. 31. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

A nikotin 48 óra alatt ürül ki. Az alkohol sokkal gyorsabban az nem is lenne gond.


A cigi minek, ha már eddig kibírtad? Én azt kihagynám, egy száltól csak rosszul leszel, hányingered lesz, azt tuti nem fogod élvezni.

2010. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz a babádnak akkor sem ha nem fejed le. Viszont az alkohol nem ürül ki. A te szervezeted ugyan lebontja, de a tejben megmarad, ami addig belekerült. Ez tuti, orvos mondta mikor hasonlót kérdeztem. A nikotint nem tudom.

De ismétlem, ennyitől semmi baja nem lesz.

2010. dec. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom ezt a luxust, de ha már eldöntötted, akkor helyesen teszed, h kétszer lefejed a tejcsit, mielőtt ismét szoptatsz. BUÉK!!!
2010. dec. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!