Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van, akinek nagyon magas lett...

Van, akinek nagyon magas lett a vérnyomása a szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem mindig alacsony volt a vérnyomásom. Kb. 2 hete, amikor a párom kicsit rosszul érezte magát, megmértük a vérnyomását, aztán meg az enyémet is. 150/89 volt. Egy perc múlva 157/88, aztán kb. 5-10 perc múlva (már akkor nagyon ideges is voltam) 172/89. Teljesen ledöbbentem és meg is ijedtem, mert semmit nem éreztem, nem voltam rosszul. Azóta én nem mértem. Aznap délután elég sok szoptatós teát ittam meg rövid idő alatt. Állítólag attól is lehetett. 1 hónapos a kislányom.

Neked mennyi volt a vérnyomásod?

2011. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Nekem már terhesség előtt is magas volt,utána végig a terhesség alatt,de gyógyszerrel beállt.Gyógyszer nélkül 150-160/100.Most még mindig szedem,és felugrott 195/125-re.Azt hittem rosszul látok,de megmértem mégegyszer,és tényleg ennyi volt.Én is szoptatós teát ittam többet,lehet,h tényleg attól volt?
2011. jan. 2. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!