Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig lehet szoptatni, ha...

Meddig lehet szoptatni, ha csak éjszaka szopizik?

Figyelt kérdés
Sajnos öt hónapos babámnak csak félálomban van türelme szopni. Már mindent megpróbáltam , de csak azt veszem észre, hogy minél jobban szeretném, annál jobban tiltakozik. Egyszerűen nincs türelme szopizni. Amikor elkezdte még nem is igazán kapott cumisüveget, nem hiszem, hogy amiatt lustult volna el. Néhányszor megijedt mellen, nem tudom ez ok lehet-e. Már ott tartunk, hogyha ölbe veszem ordít. Fejni sem igazán tudok, már fáj a mellem a sok "macerálástól". Tej lenne, de így hogy nem szopik azért szép fokozatosan csökken a mennyiség. Nagyon szomorú vagyok.
2009. jan. 28. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg,hogy előtte sokat simized,játszol vele,esetleg valamilyen szép relxációs zenét is bekacsolsz,és elvonulsz vele a lakás egy csendes zugába. A [link] tudsz írni vagy etlefonálni szoptatási tanácsadóknak,akik válaszolni és segíteni is tudnak
2009. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. jan. 28. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!