Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Másnak is fáj a keze a mellszí...

Másnak is fáj a keze a mellszívótól?

Figyelt kérdés
Minden nap fejek kézi mellszívó (pumpás) segítségével, most már odáig jutottam, hogy alig bírom behajlítani az ujjaimat, annyira fájnak. Masszírozom, kenem jégzselével, de semmi nem használ. Mit tegyek?
2011. jan. 10. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így voltam vele. :( Be kellett ruháznunk egy elektromosra, mert már nem bírtam kézi mellszívóval fejni.
2011. jan. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, nekem teljesen vörös lett a csuklóm is, valószínű ínhüvely-gyulladásom lett :-((( Nálam is csak az elektromos mellszívó javított a helyzeten, pedig mindent kipróbáltam (váltott kézzel fejést is, ekkor mindkettő begyulladt). MIhamarabbi jobbulást Neked!
2011. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, utána fogok nézni.
2011. jan. 10. 20:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Ínhüvelygyulladás. :( nekem is nagyon fájt, 2 hónapig bírtam. Megváltás volt utána az elektromos, mert az egész mennyiséget fejnem kell.
2011. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is ugyanebben a cipőben jártam.Egyszerűen nem bírta a kezem.Ráadásul a kisfiam első pillanattól kezdve csak cumisüvegből fogadta el a tejet.Anyatejleadó is lettem s vagyok a mai napig,pedig a kisfiam már 13 hónapos nagyfiú.Beruháztam egy elektromos medelára,ugyan ez már a harmadik,mert a másim kettő felmondta a szolgálatot,de sokkal könnyebb!

Akár tévézhetsz is közbe!

Minden jót!

2011. jan. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szipi_22 válasza:
Avent elektromos mellyszivo a legjobb. Fejés közben tudod nyomogatni a melled, igy könnyebben kijön a tej és gyorsabban megvan a fejés. Avent nem romlik el mint a MEdela, és nem kell ujat venned...
2011. jan. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az utolsóval. :)
2011. jan. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A kézi mellszívók csak addig jók amíg nem kell rendszeresen fejned. Ha a baba nem szopik, vagy sok a tejed akkor érdemes elektromosra váltani, mert (ahogy tapasztaltad) fájni fognak az ujjaid, vagy ínhüvely gyulladásod lesz. A medela kézihez lehet venni motort, így elektromossá alakítható. De ha tutira akarsz menni és tényleg rendszeresen kell fejned akkor medela swing, mert az bírja a strapát és csendes is :)
2011. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!