Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha igény szerint szoptatok és...

Ha igény szerint szoptatok és már átalussza a baba az éjszakát akkor a tejet le kell fejni éjjel? Vagy csak reggel kajol belőle és ne fejjem? Nem baj, ha addig nincs ingerelve a cici?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én erre anno azt a választ kaptam egy szakértőtől, hogy nem baj, ha nem fejem éjszaka. Mindenképpen kényelmesebb lett volna úgy abból a szempontból, hogy reggelre olyankor Pamela Anderson hozzám képest kispályás volt, na de én azért mégsem keltem fel. Reggel megszoptattam, és utána lefejtem a maradékot. Semmi bajunk nem lett.
2011. jan. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
par nap es a kereslet -kinalat miatt csokkeni fog a tejed mennyisege de fejni nem szabad csak max annyit hogy ne fajjon
2011. jan. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nokkki válasza:

Nálunk is volt olyan, hogy reggelre annyi tej termelődött 10 órás alvások után, hogy hat hónapos kisfiam a gyengébben tejelő :) ciciből is jóllakott, a másik közben spriccelt 20 ml-t és utána én azt teljesen kifejtem= 180 ml. :)


Ha nem fáj éjjel, ne fejd szerintem!

2011. jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!