Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Rubophen? Mennyit szabad?...

Rubophen? Mennyit szabad? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Alul a bölcsességfogam mögött, be van dagadva, gyulladva. Volt már ilyen, de ennyire nem fájt.2 nap múlva le is megy a duzzanat, hétfőn megyek is a fogászatra, mert nincs ügyelet, de most ez van. És még nyelni is alig tudok. Este fél 6-kor vettem be egy rubophent. Lefekvés előtt vehetek be megint egyet? Csak hogy tudjak aludni? Most nem fáj annyira, de a gyógyszer kiment már belőle szerintem. Olyan éjfél körül szoktam lefeküdni, mert akkor még szopizik egyet a kisfiam.
2011. jan. 15. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, vegyél be nyugodtan, hiszen fontos, hogy tudj aludni. Rendszert úgysem csinálsz a dologból. Nekem torokgyulladásom volt szoptatás alatt, és hosszas tépelődés után késő délután és késő este is vettem be egy-egy szem Rubophent, hál' Istennek kutya baja nem lett tőle a kisfiamnak, én viszont másnapra sokkal jobban éreztem magam.
2011. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. jan. 15. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!