Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás várandóság alatt?...

Szoptatás várandóság alatt? Mennyi idős volt a babád amikor teherbe estél, és még mennyi ideig szopizott?

Figyelt kérdés
TEgnap tudtam meg, h babát várok.4 hetes vagyok. Lányom 12 hónapos és reggel este szopizik.Az orvosom szerint nem kell leválasztani, de én már nem igazán szeretném szoptatni. De megvonni sem vonnám meg hirtelen. Nektek hogyan történt?
2011. jan. 18. 07:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 22 hónapos volt a nagy, amikor kiderült, hogy terhes vagyok a picivel. Ő már elég érett volt hozzá, hogy megbeszéljük. (persze nem a picire hivatkoztam, hanem arra, hogy most már nagyon elfáradok, és ő is nagy fiú már)

Utána kb. 1 hét kellett, hogy teljesen abbahagyja.

2011. jan. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!