Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Esemény utáni tablettát felír...

Esemény utáni tablettát felír az orvos ha szoptatok?

Figyelt kérdés

Babám 10 hónapos, 3 szor szopik naponta.

Az óvszer kiszakadt, és épp peteérés környékén vagyok. Nem szeretnénk tesót.


2011. jan. 23. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, elég nagy hormonbomba, nem vagyok benne biztos, hogy felírja, sőt...szerintem nem.
2011. jan. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszeri adag hormon. Szerintem felírhatja, de ha így lesz, bizonyos ideig nem szabad szoptatnod, csak fejned, a lefejt tejet meg ki kell önteni. Ne kettyenj el, inkább kérdezd meg a nőgyógyászati ügyeletet telefonon!
2011. jan. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felírja, csak nem szabad majd 1 hétig szoptatnod utànna' míg ki nem ürül a szervezetedből, de ekkora hormon adagtól lehet el is megy a tejed!
2011. jan. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia,felírja a tabit és szoptatni is szabad,csak az a lényeg,hogy a bevételtől számítva nagyon sok idő teljen el.Én úgy csináltam,hogy reggel szoptattam,bevettem utána a tabit és este tápszert kapott,reggel megint szoptattam és este tápit kapott.Utána szoptattam rendesen.A dokit kérdeztem és azt mondta,hogy így nyugodtan lehet.Mi is ugyanígy jártunk,szopi alatt nem akartam gyógyszert szedni.Már másfél évesek vagyunk,a picim 13 hónaposan abbahagyta a szopit,azóta végre biztonságosan tudunk védekezni.
2011. jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

felírta a doki. Nekem azt tanácsolta, h a napközbeni szopit hagyjuk ki, és este már szoptathatok nyugodtan.

Holnaptól mehet minden a maga megszokott módján.

2011. jan. 24. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!