Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Okozott problémát babátoknál...

Okozott problémát babátoknál (hasfájást) Elevit, illetve más multivitamin szedése? És a tejserkentők?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 07:20
 1/5 kisnita ***** válasza:
Nálunk nem okozott problémát. Az elevitet nem szedtem végig a szoptatás alatt mert nagyon fogta a székletemet ezért nem vettem már új dobozt ami szülés után megmaradt azt még beszedtem kb 10-10 szem. A laktoherb teát ittam meg homeopátiás tejserkentőt (a vége felé) de azoktól sem volt baja a babámnak.
2011. jan. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kisnita ***** válasza:
10-12 szemet akartam írni. :)
2011. jan. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én femibiont szedek most szoptatás alatt is, de semmi gondot nem okoz. Viszont kipróbáltam a laktoherb tejserkentő teát, és attól fájt a babám hasa, úgyhogy abba is hagytam.
2011. jan. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elevitet szedek, nincs baja a babámnak tőle.

Tejserkentőnek a Laktoherbet ittam, attól fájt a pocija. S minden olyantól fáj neki, amiben édeskömény van.

2011. jan. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos, mivel mindent kipróbáltam, nálam a tejserkentő urtica urens-t abba kellett hagynom, mert görcsöl a picim hasa tőle. Az Elevitet most próbálom ki...
2011. febr. 4. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!