Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt ki hogy...

Szoptatás alatt ki hogy viszonyul a szexhez, lesz még valaha minden a régi?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem speciel zavart,szerintem a paromat is.abbahagyas utan voltunk eloszor egyutt de nem kifejezettem a szoptatas gatolt bennunket.6,5honapig szoptattam.
2011. febr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnos én nagyon nem kívánom.

Mondjuk nekem a lányom nagyon sírós, és alig alszik, így sok időt nem hagy nekünk, de amikor lenne rá idő, akkor is nagyon nehezen veszem rá magam. Még meg kell küzdenem azzal, hogy eltűnt a spontaneitás a szexből (ami nekem sokkal izgalmasabb volt). Így kicsit kényszernek érzem még, úgyhogy még nagyon nem jó.

S én is remélem minden rendeződik majd!

2011. febr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én kívántam nagyon és ő is engem.Aztán rájöttem hogy nem is olyan kellemes szülés után az első.(7 héttel rá)Pihentettük 1 hónapig még aztán akkor meg az volt a baj hogy nagyon beindult a tejem főle sex közbe.Mindig lefejtem előtte+melltartó nélkül(betéttel)képtelenség volt nálunk.
2011. febr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sajnos már a terhesség alatt sem nagyon kvántam,és ez a szülés utáb is megmaradt.Most már lassan fél éves a fiam,de a helyzet nem sokat javult.Persze ez nem azt jelenti,hogy visszautasítanám a férjem közeledését,sőt,ha hangulatba hoz,nagyon jó tud lenni(ez csak a szülés utáni 1-2 alkalommal nem volt így).
2011. febr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.A spontán sex sokakknál eltűnik sajnos mint ahogy voltunk mi is ezzel.Most 19 hós.Talán kicsivel jobb a helyzet
2011. febr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
vagyis 11:19-es:-D
2011. febr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 xStefix ***** válasza:

Fel a fejjel, lányok! Én 3 éve szoptatok és most még jobb is, mint előtte bármikor (legalábbis nekem:), de a férjem se panaszkodk).

Igaz, én már a 6 hetet se vártam ki anno... De az elején mondjuk én is tartalékon égtem. Viszont idővel lassan egyre jobb lett.

Arra viszont mindenképp jó figyelni, hogy legalább apa kielégüljön időnként, mert ők még rosszabbul viselik a megvonást, mint mi....

2011. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
en a terhesseg alatt vegig kivantam a szexet aztan a szoptatas miatt egy kicsit csokkent az etvagyak (nem is kicsit...inkabb megneztem Lusesitat a tvbe minthogy kozeledjek a ferjemhez) ez engem is megviselt mert feltem hogy igy is marad...mar 3 honapja nem szoptatok es azota meg vagyok bolondulva a szexert...alig varom hogy szunyaljon a gyerek aztan el is kapom apucit...ne izgulj mert minden olyan lesz mint volt csak most elosorban vagy anya es aztan feleseg de egy par honap es a ketto megint egyensulyba kerul
2011. febr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a szülés után 6 hétig el se tudtam volna képzelni,hogy újra kedvem legyen a szexhez,pedig a terhesség alatt is nagyon kívántam.De utána szépen visszaállt minden,most 2,5 hónapos a kisfiúnk és amikor csak engedi szerelmeskedünk apával.Ugyanolyan,mint a szülés előtt volt....
2011. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!