Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy szedjem ki a tejet a...

Hogy szedjem ki a tejet a mellemből, ha a fejővel max 20 ml-t tudok kiszedni? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Este ha csak az egyik ciciből eszik, a másikat is lefejem, mert majdnem átalussza az éjszakát a 10 hetes lányom. Van amikor kijön 130 ml és van, hogy csak 20 jön ki, pedig fél órája szívom. Mi lehet a baj??????
2011. febr. 7. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:

baromi egyszerü. a szervezeted a mellszivónak nem adja le a tejet.


ne fejj!

2011. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

és akkor hogy serkentsem a tejet, ha kevés neki??????

Nehezen jön ki és nem tudja kiszívni az egészet, csak kb 60 ml.

2011. febr. 7. 16:09
 3/8 anonim ***** válasza:

igyál tejserkentő teát a fejéssel csak megnyúlni fog a melled a tejed nem lesz több.


most még korai is amúgy mert kereslet kínálat van annyit termel a szervezeted amennyi a babának elég.


az első mondatnak semmi értelme amit irtál: "Este ha csak az egyik ciciből eszik, a másikat is lefejem, mert majdnem átalussza az éjszakát" szóval ez alapján ha csak az egyik ciciből iszik átalussza az éjszakát igy viszont semmi baj nincsen.


ha mást is akartál irni nem sikerült mert tök értelmetlen lett a mondat.


szóval nem kell fejni.

2011. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy értelmetlen. Este elég 1 cici, ő bealszik, én meg fejek, mert tele a másik cicim. És mivel éjszaka nem kel fel, bele is őrülnék, muszáj kifejnem a másikat is. Erre írtam, hogy van, amikor 130 is kijön belőle, de van, amikor csak kevés. Viszont félek, ha nem szedem ki és ő sem szívja ki, akkor szépen lassan elapad, mert azt hiszi a szervezetem, hogy nem kell ennyi tej.

Remélem most nem voltam "értelmetlen".

2011. febr. 7. 16:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez volt nem fejtem. Nem apadt el a tejem.

próbálj meg fejőt váltani nekem Avent kézi volt azzal pikk pakk ment.


ezt tudom elképzelni.

kár hogy más nem ír...

ha átalussza az éjszakát nem éhes. később már fel fog kelni éjjel enni mert a fejlődéshez több tej kell majd neki akkor a szopizás felválthatja a fejést.

2011. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Aventem van nekem is. :) Hát próbálkozom.

Meg gondolom majd ő is ügyesebb lesz, erősödik és akkor ki tudja majd szívni.

Köszönöm a válaszaidat!

2011. febr. 7. 16:40
 7/8 Kései Sirató ***** válasza:
Nyugi, nem csinálsz rosszul semmit, én is így voltam ezzel és a gyerekorvosnő azt mondta, értékeljem a keveset is. Ha nem issza meg másnap üvegből, fagyaszd le és később jól jön még. Sok sikert!
2011. febr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom,hogy várok kb 1 órát szopi után és akkor fejem le,mert azt vettem észre,hogy annyi idő kell,hogy a tejbelövellési reflex újra működésbe jöjjön és akkor pillanatok alatt lejön 200 ml,míg addig keservesen csak 20-30ml.Próbáld ki,hátha így könnyebb lesz.
2011. febr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!