Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Avent szett -mostani Auchan...

Avent szett -mostani Auchan akcióban 8990Ft - megéri?

Figyelt kérdés

Aki ismeri megírná, hogy ez jó ár-e? Mert nincs odaírva mennyiről van leárazva...

Köszönöm


2011. febr. 16. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi van benne?


[link]

2011. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj most nem tudom megnézni az újságot, a neten pedig nem találom, de később megnézem, s leírom mit tartalmaz pontosan.
2011. febr. 16. 15:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen !Írd le,hogy mi van benne,mert nem mindegy melyik szett!Mert pl.én most árulom a 6 hétig használt Avent kezdő szettemet (mellszívó,mikrós sterilizáló,cumis üvegek)tehát komplett szett 10000-ért.
2011. febr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 xStefix ***** válasza:
Csak az üveg ne lenne benne...
2011. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na megtaláltam!

- Avent mikrohullámú sterilizáló

- 5 db VIApohár etetővel és1 db összekötő

- 2 db 125ml-es BPA mentes extra puha újszülött etetőcumival

- 2 db 260ml-es BPA mentes cumisüveg extra puha lassú folyású etetőcumival

Most, hogy valaki leírta mit ad 10.000 Ft-ért, ez nem tűnik annyira jó vételnek.... ti hogy látjátok?

2011. febr. 16. 18:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok,akinek van a szett eladó!Hát nem is annyira rossz!De ehhez még érdemes venned majd mellszívót ,ami magában olyan 8-10 körül van alsó hangon újonnan.Úgy meg már nem annyira buli.Vagy fejsz kézzel,nekem az nem ment:(Valamit biztos rosszul csináltam!
2011. febr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából abban nem vagyok biztos, hogy a sterilizálóra valóban szükségem van... sokkal inkább akkor már a fejőre! Mi is felnőttünk mikrohullámú csodaszer nélkül... de a tej fontos a babónak - hát lesz még min variálnom úgy látszik :)
2011. febr. 16. 19:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is így gondoltam. De a mellszívót is minden nap sterilizálni... Kifőzni... Aztán mikor vettem egy ilyen mikrósat (ami kb csak egy doboz, amibe pici vizet teszel), sokkal könnyebb lett. Míg ki nem bontod, steril is marad. Míg mikor kifőzöd, akkor ahogy kiszeded a vízből...


[link]


Ezen az oldalon nézegess. Sokszor van akciós avent csomag is. De a tommee is nagyon jó, nekünk jobban bevált.

2011. febr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, körbe nézek ott is! - nem egyszerű ez :)
2011. febr. 18. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!