Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki, hogyan apasztotta el a tejét?

Ki, hogyan apasztotta el a tejét?

Figyelt kérdés
16 hós lányomat most akarom leszoktatni a cicizésről.Szombaton teljesen bekeményedett a mellem,de akkor azt lefejtem.Viszont azóta,úgy érzem nincs benne sok,viszont tegnap egy görcs volt az egyik mellemben.Másnak is volt ilyen?
2011. febr. 22. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
magától elapadat, amikor fiam 21 hósan elválasztotta magát
2011. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a görcsöt figyeld, de egyébként, ha mindig kifejed, nem fog elapadni. Elsőnél én is apasztottam, másodiknál magától elapadt. Úgy volt az elsőnél, hogy még volt, de nem fejtem ki, kicsit be is keményeett, de nem fejtem ki, és pár hét alatt feloldódott a keménység (csomó) és elapadt. Ha viszont nem múló csomót tapasztalsz, akkor orvos!
2011. febr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magától is elapad. 22 hónapig szoptattam, akkor már csak esténként, így kevesebbet is termeltem. A csomókat ki lehet masszírozni, de ne fejd le, mert az csak serkenti az újbóli termelést.
2011. febr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem épp annyit érdemes fejni, hogy a kellemetlen feszülés elmúljon (ez nem lesz az egész mennyiség), ha eddig sokat szopott, akkor ez még összességében is kevesebb inger lesz a mellednek, és aztán szép lassan majd el tudod hagyni.
2011. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a bal mellemből 6-7 hónapos korától nem volt hajlandó szopizni, úgyhogy szép lassan magától elapadt abban a mellemben. Nagy ritkán, mikor nagyon feszült, fejtem belőle, de annak ellenére, hogy azt éreztem mindjárt szétrobban, csak 10-15ml jött le.
2011. febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!