Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet Norbi...

Szoptatás alatt lehet Norbi update-val fogyózni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Nem lehet, majd szopi utan raersz fogyozni.

Inkabb setaljatok sokat, es tornazzal otthon, ezektol meg ugyanugy lesz tejed. De ha nem eszel rendesen, akkor tejed se lesz.

2009. febr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem annyit tehetsz, hogy figyelsz arra, hogy mindent egyél ami fontos, meglegyen a változatos étrend. Kifejezetten fogyókúrázni nem ajánlatos. Azt írják mindenhol, hogy szülés után 1 év mire visszaalakul a test, legalábbis ez az egészséges.
2009. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Biztosan lehet, hiszen semmit nem vonsz meg magadtól, azt meg ne mondja nekem senki, hogy a sz.a.r fehér liszt meg finomított cukor mennyire jót tesz a mamának meg a babának. Nem pártolom Norbit, de orvos is nyilatkozta , hogy egészséges a diéta, vagyis inkább életmód.
2009. febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Szió!

Én sokáig csináltam a Norbi féle diétát, de sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy szerintem a kettő nem működik együtt.

A tejtermeléshez kell a szénhidrát és ugye Norbi szerint az maximum 12.00 előtt ehető, de akkor is csak mértékkel. Szóval én nem mernék kockáztatni.

Ahogyan előttem is írták, egyél mindent, de mértékkel és igyekezz minnél többet sétálni a babáddal vagy bármi más mozgást végezni. Így a kellemest a hasznossal összekötöd.

Zita

2009. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
A szoptatas utan barmikor, barmeddig, barmelyik dietat, fogyokurat csinalhatod. Viszont a szoptatashoz KELL etel, ital. Ha nem eszel rendesen, ha fogyokurazol, akkor nem lesz tejed, de ezt gondolom te is tudod.
2009. febr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Semmilyen fogyókúra nem ajánlott szoptatás alatt. Ha a test méregteleníteni kezd, a méreganyagok az anyatejben is azonnal megjelennek. Ugye ezt nem akarod?
2009. febr. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Csak csendben jegyzem meg, hogy a méreganyagokat a vese választja ki a vizelettel együtt... azért hülyeségeket nem kéne írkálni..
2009. febr. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor a diétával várok még, de megpróbálok "ésszel" enni. Semmiképpen nem szeretném hogy elapadjon a tejem.
2009. febr. 17. 08:14
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyel edesseget, ne igyal uditoket, semmilyen cukros lottyot, es a feher kenyer, pekaruk, tudod ezek hizlalnak. Egyel fott etelt, es igyal sok vizet, tejet, teat! Setalj, es tornazz otthon, hidd el igy jo lesz.
2009. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves fenti hozzászóló, akinek csak a veséje választja ki a méreganyagokat a vizeletében.

Te ne írjál hülyeségeket!

A méreganyagok kiválasztásában nagy szerepet játszanak a veséink, a májunk, a tüdőnk, a beleink és a bőrünk is.

A méreganyagok minden testváladékban ürülnek (vizelet, széklet, izzadtság), így az anyatejben is.

2009. febr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!