Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akiknek a melle szoptatás...

Akiknek a melle szoptatás alatt megrepedezett, az kente valamilyen krémmel? Ha igen, mi használt nektek?

Figyelt kérdés
Egy hónapos a kisfiam, s mióta szoptatok, azóta vörös csíkok jelentek meg a mellemen, narancsbőr szerűek. Elég csúnya, s szeretném valahogy eltüntetni, de nem tudom, szoptatás alatt mivel is lehetne kenni.
2011. febr. 28. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
én most vagyok 36 hetes, de máris látok repedéseket a mellemen...:S én milupa csíkok elleni krémmel kenem.
2011. febr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az a lényeg hogy szoptatás után hagyd kinn a cicit megszáradni,és az anyatejben lévő dolgok megpuhítják,ha ez sem használ vannak olyan krémek,amik erre a célra a jók, popsi krém is jó csak, akkor a szopi előtt meg kell mosni a cicit.
2011. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A második szerintem félreértelmezte a csíkjaidat. Azok a rózsaszín csíkok striák, a bőröd nem bírta a nagy növekedést, és szétrepedezett. Sajnos el nem múlik, de idővel kifehéredik, gyöngyházszínű lesz és nem olyan feltűnő.
2011. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nalam nem tortent ilyensmi, sem a hasamon sem a mellemen. de en a hasamat folyamatosan kentem terhesseg alatt stria elleni kremmel, azt gondolom azert nem repedezett meg.
2011. febr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, mert én pl. nem kentem a hasam, mégsem repedt meg. A mellem viszont igen, de hatalmasra nőtt.
2011. febr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos genetika kérdése és nem sokat oszt vagy szoroz, hogy mivel kened.

Akinek nem lett olyan, akkor se lenne, ha nem kente volna, akinek meg feszesebbeka kötőszövetei, azok bőre mindenképp reped a hirtelen növekedéstől. Mindenféleképpen kenjed azért valamilyen szolid illatú testápolóval. (a szag ne zavarja a kicsit, csak ez a lényeg)

2011. febr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Milupám van itthon, azzal kentem a pocakomat, s a combomat terhesen, de a brendonban mondta az eladó, hogy szoptatáskor ne használjam. A 2. válaszoló valóban félreértette a kérdést, de semmi gond. A mellem terhesség alatt nem nőtt meg, páromtól is kérdeztem, de a melltartó méretem is ugyan az maradt. Sosem volt valami feszes a mellem, s testemhez képest sokak szerint nagyok a melleim. Hát nem tudom mitől repedezhetett ki, de hasamon egy kis stria sincs, csak a fenekemen jött ki terhesség alatt s most a mellemen szoptatás alatt. Megpróbálkozom akkor a testápolóval, remélem valamit azért használ.
2011. febr. 28. 22:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a napokban jelent meg a vörös csík az egyik mellemen és én kenegetem magam már nagyon régen,de ez nem gátolta meg a csíkokat.A hasamat már a terhesség 5.hetétől kentem,de az utolsó hónapban megrepedtem, mint egy dinnye.Ez van.
2011. márc. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!