Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » éjjel bem szopizik már a...

éjjel bem szopizik már a kisfiam, de reggelre nagyon megtelnek a melleim! Mit tegyek? éjjel áljak neki fejni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 22:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat,éjjel nem szopizik......
2011. febr. 28. 22:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az elején éjjel is kellett fejnem. Szerintem azt neked kell érezni, hogy fejjél-e. Vigyázz, nehogy begyulladjon. Mennyi idős a pici?
2011. febr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
6honapos
2011. febr. 28. 22:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Ha szinte kibírhatatlanul feszülnek a melleid, akkor inkább fejjél. De ha nem olyan vészes, akkor be fog állni egy idő után. Mióta nem szopizik éjjel? Mostanában szokott le róla? Mert ha igen, akkor ez normális.
2011. febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is feszült, de nem nagyon, ezért nem fejtem, és pár nap alatt ráállt a szervezetem, utána már nem teltek meg annyira, nem volt kellemetlen.

Ha fáj, rossz érzés, akkor egy nagyon picit fejj, hogy megkönnyebbüljön a cici, és szerintem pár nap alatt neked is rendeződik.

2011. márc. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!