Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 napja szedem a utrica urens...

Irén24 kérdése:

5 napja szedem a utrica urens bógyokat és nem használ . Most mit tegyek szedjem tovább vagy ne? Mit ajánlotok nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a Laktoherb tea az alkoholmentes sör és a sok rostos üdítő vált be!

Napi 2-3l folyadék bevitel, ami nagyon fontos még a homeós bogyók mellett is!

2011. márc. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már pótolnom kellett tápszerrel, amikor kipróbáltam a more milk kapszulát. Drága, de nekem bejött. Tápszerrel teljesen le tudtunk állni. Azóta is szopizik rendesen, tápit nem kell neki adnom (8 hónapos). Esetleg tojás leves? Ha szereted, akkor azt is ehetsz.
2011. márc. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Jól szeded az urtica urens-t?Nem szabad előtte, utána fél órával enni,inni.Nyelv alatt kell "elolvasztani".És ha fogat mostál (mentolos) 1 óráig nem veheted be.Nekem ez túl macerás volt,úgyhogy neken a Naturlandos szoptatós tea jó,a laktoherbtől megy a hasam és a picié is fáj.
2011. márc. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jol szedem
2011. márc. 11. 11:04
 5/6 anonim ***** válasza:
HA nem használ, hagyd abba, nem mindenkinek válik be. Van más tejserkentő homeopátiás készítmény és az előbb említett teák, sör, stb. Akár többet is kipróbálhatsz egyszerre.
2011. márc. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne szedd tovább, inkább szopiztasd a babádat akár óránként, egy kicsit eltúlozva az enyém egész nap cicin lógott az első hónapban, akkor úgy beindult a tejem, hogy azóta néha több is van mint kellene, pedig már 6 hónapos a fiam.
2011. márc. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!