Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha az első gyermekemet nem...

Ha az első gyermekemet nem tudtam szopiztatni, a másodiknál sikerülhet?

Figyelt kérdés
Fiacskámat sajnos nemtudtam szoptatni, pedig mindent megtettem, hogy legyen tejci, de sajnos nem sikerült, a mai napig nagyon bánt:( 33.hétben vagyok, és szeretném, ha most minél tovább kaphatna tejcit a babám. Mitől indul be tutira a tejci?
2009. febr. 21. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Be fog indulni. Az a legjobb,a legeslegjobb tejbeindító,hogyha születés után az első 3 órában megeteted. az sem baj,ha csak egy cseppet eszik,csak tedd cicire és onnantól kezdve aludj vele,legyetek együtt a kórházban. Ha ott nem engedik,akkor is legyen veled egész nap,napközben,semmi mást ne kapjon,csak a cicidet és sokat bújjatok össze :)

Drukkolok! És igyál sok folyadékot és egyél is,ha nincs étvágyad,akkor is

2009. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első fiamat nekem sem sikerült szoptatni 3 hét után tápszeres lett és engem rettenetesen bántott. Mikor a második fiammal várandós lettem, mindent töviről hegyire elolvastam a szoptatásról, Schneiderné Diószegi Eszter szoptatási tanácsadót kerestem meg a Nők Lapja Cafén,( [link] ) és minden tanácsát szívből megfogadtam és bizakodva kezdtem neki a szülés után a szoptatásnak. Eszter tanácsainak és segítségének hála a fiam 6 hónapig csak anyatejet kapott, most 10 hónapos és még mindig boldogan szopik.


Szép szülést és boldog szoptatást!

2009. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Bízom benne, hogy lessz rá mód, hogy a lehető leghamarabb cicire kerüljön a csöppség. Fiacskámat császárral, altatásban szültem, ezért nála ez elmaradt, és mivel nem is volt velem agy szobában 3óránként hozták, de soha nem volt éhes, mert dtak neki teát, ahelyett hogy behozták volna, mikor éhes volt:( De most nem is "ott" fogok szülni, úgy hogy nagyon bízom benne, hogy minden másképp lessz.
2009. febr. 21. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Miért ne sikerülne.Képzeld én meg az elsőt 20 hónapig szoptattam utána elválasztottam,mert cicifüggő volt nagyon.

A második gyerkőcömet 2-4 hétig szoptattam talán.Úgy elharapta a cicimet,hogy besebesedett,ügyetlenül szopizott nagyon.Hiába fejtem,végül tejlázat kaptam,és antibiotikumot írt fel az ügyeletes orvos a kicsinek meg tápszert.Én meg végig fejtem én öntöttem ki a tejet,mert a doki szerint az antibiotikum miatt nem adhatom neki.Pár nap múlva közölte a védőnőm,hogy ez hülyeség.Nyugodtan üvegből a fejt tejet odaadhattam volna,de már késő volt.

Kíváncsi vagyok,hogy most a 3. gyerkőcnél mi lesz.


Üdv:37+5 heteske

2009. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam!Egyébként sok függ a kórháztól is.Az első fiamat rögtön mellre tették szülés után a MÁV kórházban.A második fiamat Egerben szültem,ott meg elrohantak vele.
2009. febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!