Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek melyik a jobb: az...

Porcukormókus kérdése:

Szerintetek melyik a jobb: az igény szerinti vagy a 3óránkénti szoptatás?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 09:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Mindenki azt fogja írni,hogy az igény szerinti!Na hát nekünk az nem volt jó!Mert akkor egész nap cicizett és semmit nem tudtunk csinálni!Meg hülyére ette magát és utána meg hányt sugárba!Így nekünk a 3 óránkénti jött be!
2011. márc. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
Én igény szerint szoptattam a kisfiamat, volt, hogy kevesebb, mint három óra telt el, volt, hogy több. Nem erőltettem neki, és szépen fejlődött, kedves, nyugodt, jóllakott baba volt mindig.
2011. márc. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Én 3 óránként szeretném szoptatni a kisbabám. A környezetemben láttam/látok mindkettőre több példát, tapasztalataim alapján kiegyensúlyozottabb mama és baba is, ha van napirend.


41 hetes kismama

2011. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
30%
Igény szerinti,mindhárom gyereknél.
2011. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%
Igény szerinti. Bár az én kisfiam korababa - viszont ennek köszönhetően öt hós korára már 7 kiló. (másfélről indult).
2011. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
nálunk az igény 3-3,5 óránként volt, úgyhogy a válaszom: egyszerre a két módszer
2011. márc. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jött be az igény szerinti szopi.

Ki kell tapasztalni mi jó a babádnak.

2011. márc. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

melyik a jobb.. de kinek?

neked a 3 óránkénti, a babádnak az igény szerinti.


meg kell ismerned a babád, és meglátod, mi az igénye. nekem szerencsém volt, elejétől kezdve hatalmasakat alszik, így 3-4 óránként tudtam szoptatni. ha nyűgös, vagy gondja van, akkor kér 2-2,5 óránként.

2011. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%
ti otthon úgy esztek, hogy 3 óránként kinyílik a hűtő és akkor ha éhes vagy ha nem enni kell? és ha időközben éhes vagy vagy csak nassolnál, szomjas vagy akkor ki kell várnod a köv. 3 órát mert a hűtő nem nyílik?
2011. márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem azért sem jó a háromóránkénti, mert ha a baba szomjas, akkor ne szomjazzon már azért egy-két órát, mert még éppen nem telt le a kiszabott idő...szomjoltásra is az anyatejet szokták ajánlani, úgyhogy szerintem is igény szerinti szoptatás a megfelelő.
2011. márc. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!