Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lesz még egyforma a két mellem?

Lesz még egyforma a két mellem?

Figyelt kérdés
Mióta szoptatok, az egyik mellem nagyobb, mint a másik, mintha mindig több tej lenne benne. Ez mitől lehet? Szoptatás után helyreáll majd?
2011. márc. 20. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
27 hónapig szoptattam, az egyik mellem szemmel láthatóan nagyobb mint a másik. 4 hónapja hagytam abba, nem látok változást... :S Szerintem már így marad. Majd a következő gyereknél megpróbálom korrigálni. :)
2011. márc. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így jártam,igaz még csak 8 hónapja szoptatok,de a jobb mellem nagyobb,és nekem abba tényleg több tej van,sőt már nem is egyforma magasságban vannak...
2011. márc. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel :( A jobb mellem szemmel láthatóan nagyobb, mint a bal. Én még melltartóban is látom a különbséget. A tejcsi is több benne, pedig amikor észrevettem próbáltam korrigálni, de nem sikerült. Valószínűleg kezdetben többet szopizott abból és ezért lett ilyen.
2011. márc. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!