Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elapadhat a tej, ha inkább...

Elapadhat a tej, ha inkább cumisüvegből etetik a kisbabát?

Figyelt kérdés
Ha lefejik a tejet és cumisüvegből adják oda. Nem értem ez mire jó, de valaki így csinálja, pedig a kisbaba tud szopizni, nem utasítja el a cicit.
2011. márc. 24. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki elejétől így csinálja azt én sem értem, mivel csak saját kényelme, hogy nem kell elővennie a mellét és rátenni a gyereket (ismerek ilyet). Viszont nem egy baba lesz cumizavaros, ha pótolni kell neki cumisüvegből, onnantól pedig van amelyik nem fogadja el a cicit. Az én fiam is ilyen volt, így fejnem kellett, mert nem vette be a mellemet, csak a cumisüveget.
2011. márc. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amíg fejik a mellet nem apad el (lásd tehén), de a a baba sokkal hatékonyabb, ami a szívást illet.

Ráadásul a fejés macerás

Fejni+odaadnia tejet, a szoptatásnál ez együtt megvan. Viszont így más is meg tudaj etetni a kisbabát.


Ha a baba szopna, éa az anya mégis feji a tejet, akkor nagy baromságot csinál.

2011. márc. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem apad el, de szopizással többet termel, mert sokkal több inger éri a mellet
2011. márc. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!