Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bimbókiemelő segíthet a...

Bimbókiemelő segíthet a szoptatásban?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha befelé forduló mellbimbód van akkor mindenképp de talán amúgyis . Idővel el kell hagyni de a korai szoptatásnál segíthet.
2011. márc. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csak indokolt esetben szabad használni. nálunk cumizavart okozott. 3 hónapig kín keserves volt a szoptatás, aztán szopi tanácsadó segítségével tudtam csak elhagyni, 1 hónapba telt. 4 hós kora óta szopizik ügyesen. nagyon megszenvedtem. azért kezdtük el használni, mert a kórházban ajánlották. (tényleg könnyebb vele szopiznia, de sok bajt okozott).

hacsak nem extrán befelé forduló a melled, akkor ne hsználd szerintem. a linkelt honlapon találsz segítőket is, akiket fel tudsz hívni akár a kórházban is.


[link]

2011. márc. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző! A bimbókiemelőről vagy bimbóvédőről beszélsz?

Mert a kiemelő csak kiemeli a bimbót, nem azt kapja be a baba. A bimbóvédőt viszont bekapja, azon keresztül szopizik.

Szerintem segíthet a kiemelő, ha befelé fordulnak a mellbimbóid, vagy ha nagyon pici a mellbimbód, mint pl. nekem. Nekem ezért muszáj volt kiemelni, mert különben nem tudta bekapni a babám.

2011. márc. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

bocsánat, igazad van. én a bimbóvédőről beszéltem. hirtelen azt hittem, arról van szó.

...bocs...

2011. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!