Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tescos anyatej gyűjtő zacsiról...

Tescos anyatej gyűjtő zacsiról van valakinek tapasztalata? Kb 1000 ft, és 40 dbos. , eléggé megérné, ha jó. Be is van vonalkázva.

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hmm.. bababoltba azt mondták nekünk, hogy a zacskót betiltotta az eu, ezért nem árulnak már. Nem is tudtam, hogy a tescoban lehet kapni.
2011. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Tényleg? :(

ez tescos márkájú, és elég jó áron van, ahhoz képest, hogy a medela zacsik 4000 körül vannak. És most olvastam, hogy nem is nagyon érdemes sokat lefagyasztani, én is csak annyit akarok, ha lesz néha olyan, hogy véletlenül nem tudok otthon lenni etetésnél, akkor ne legyen gond. Mondjuk az első gyereknél ez keményen egyszer elő is fordult. vagy ha esetleg beteg vagyok, ilyenekre gondoltam.

2011. márc. 27. 15:39
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi azt használjuk és nincs vele semmi gond. Vedd meg nyugodtan, pont olyan jó, mint a Medela. Egyébként én nem hallottam, hogy betiltották, de minden lehet.
2011. márc. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Megyek is tescoba zacskót venni :)
2011. márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nekem még nem kell, de nagyon örülök, hogy rátaláltam. Nem kell mosogatni, mint az Aventos poharat, csak kidobni utána. Azt meg néztem, hogy a medelából 20 darab 4200...

Én arra gondoltam ebbe tudnék majd neki eltenni nyáron gyümit is télire. elvileg nyáron fog születni, és mire ehet ilyeneket, pont nem lesz semmi :)


A tescos mellszívót nem ismeritek véletlenül?

2011. márc. 27. 16:04
 6/14 anonim ***** válasza:
hogy miket lehet már kapni a tescoban...én meg megvettem a medelát
2011. márc. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nekem van tescos mellszívóm.szerettem nagyon.jó erős vákuumja volt neki,csak a gumija sajnos már tönkrement(valószeg a kifőzés nem tetszett neki),külön meg nem lehet bele venni(mondjuk én már rég nem használom).pillanatok alatt lefejtem vele a tejet.

zacskóm is volt,de már nem kellet használnom,mire a másik elfogyott volna,igy elajándékoztam egy friss anyukának.igy arról nem tudok véleményt mondani.

2011. márc. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

veszel sima műanyaggpoharat és abba teszed.

amúgy 25 froint/darab zacskó anyira nem olcsó


ja és tescos:-(((((((((

2011. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem jó és ha jól emlékszem sterilizálva is van, úgyhogy ezért jobbnak tűnik a műa. pohárnál.
2011. márc. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 nacebee ***** válasza:
én is abba fejtem,másfél dobozzal használtam el.sajna volt,h üvegből evett akkor nyugodtan bele lehet tenni a forró vízbe is
2011. márc. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!