Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Éjszaka 1-2x kel 1 hós lányom....

Éjszaka 1-2x kel 1 hós lányom. Cicire teszem, de pillanotokon belül elalszik. Lehet, hogy nem éhes?

Figyelt kérdés
Vissza a kiságyba, felébred, cici, kiságy, és így tovább, akár 2 órán keresztül. Lehet, hogy nem is éhes? Talán adjak neki pl. mecsek-baby teát, és hamar visszaaludna? Ez így nagyon fárasztó, és lehet, hogy feleslegesen "tuszkolom" rá a dolgot. Persze ez csak éjjelre vonatkozik. Esetleg más is volt így?
2011. márc. 28. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy más baja van, lehet, hogy fárasztó neki a szívás különböző okokból (fáj a szája, nem jön úgy a tej,esetleg a cumisüvegből jobban jön, vagy valójában fent sincs igazán, félig alszik).

Nálunk egy hete csinálja a bealvást, bár nappal. Kész kínszenvedés.Nálam az vált be, hogy betartjuk a 3 órát, hogy legyen elég tej, akkor élvezettel szívj, amikor kezd bealudni, ráteszem a bimbóvédőt, és mivel azt jobban be tudja kapni, még szívogat egy ideig.Ha még így is elalszik, ébresztgetem, de már cicivédővel könnyebb.

2011. márc. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha éhes, kapkod a cici után,már mikor kiemeled az ágyból. Próbáld elaltatni szopi nélkül, hátha csak a közelségedre vágyott. Ha persze nagyon éhes, azt látni fogod.
2011. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem örülj, hogy ilyen hamar visszaalszik, ezek szerint megkapja, amire szüksége van. Valószínűleg nem szeretne külön aludni, mert téged akar. Ez evolúciósan és egyébként is természetes. Javaslom Sears bácsi Éjszakai gondoskodás című könyvét, no meg javasolnám én az együttalvást is, de annyira nem vagyok bátor. ;) A teát viszont nagyon nem ajánlom. 6 hónapos kor alatt csak anyatejre van szüksége, se teára, se vízre, se semmi másra nincs.
2011. márc. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Együtt azért ne aludjatok, a gerince miatt és a légzése miatt.
2011. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utolsónak itt egy link, bár a gerinces dologra nem tudok reagálni, mert nem is értem. [link]
2011. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szeirntem hosszútávon sokkal kifizetődöbb külön aludni. Inkább örülni kéne,hogy a baba igy is megnyugszik,nem akar az anyukával aludni,igy majd nem kell 5-6 évesen egy éjszaka 15* az ágyába küldeni és hallgatni a hisztit. Persze ha sehogy máshogy nem menne az alvás,akkor egy iylen pici babánál még belefér,de most nem ez a helyzet áll fent.

Tudom hogy mit mondanak a szakértők,hogy 3 évesen minden gyerek saját ágyat kér és mint a kisangyal alszik utána külön,de én erre a való életben még egyetlenegy példát sem láttam,akármilyen statisztika is állítja ezt

2011. márc. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!