Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A 7-7 perces fejést naponta...

A 7-7 perces fejést naponta hányszor kell végezni, hogy több tej termelődjön?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én nem hallottam még erről a módszerről. De akitől ezt hallottad,szerintem kérdezd meg tőle!

Ne haragudj nem megbántani akarlak ezzel!


Én akkor fejtem le,amikor esetleg szoptatás után maradt több tejem,vagy nem kelt fel a gyerek a szokásos evési időben és ne durranjon be a mellem,így lefejtem.

2011. márc. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én sem ismerem ezt a módszert, itt olvastam róla a fórumon és meg akarom próbálni.
2011. márc. 29. 19:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem attól függ melyik napszakban szeretnéd hogy több legyen a tejed. Ha egész napról van szó, akkor én minimum 3X megcsinálnám. Reggel, délben, este a szopik után.

Most pótolsz? Ha nem, akkor nehogy odaadd amit lefejtél, mert akkor nem lesz többlettermelés.

7-7-5-5-3-3 perccel kell váltogatni.

De most leírok egy másik módszert is, amire csak a mostani babánál jöttem rá.

Milyen mellszívód van? Nekem elektromos, de igy is nehezen indul be a tejadó reflex a szívóra, a babámra meg egyből.

Így amikor az egyikből szopik a baba, akkor fejem közbe a másikat, és így sikerül beindítani!

2011. márc. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!