Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik volt a legjobb tejapasz...

Melyik volt a legjobb tejapasztó módszeretek? S mennyi idő alatt apadt el teljesen?

Figyelt kérdés
Melyik volt a legjobb tejapasztó módszeretek?S mennyi idő alatt apadt el teljesen?
2011. márc. 31. 14:44
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Két lányom van, három és fél, és egy évesek. A nagyobbat két éves koráig szoptattam, és fokozatosan szoktattuk le a szopásról (mert terhes lettem a kicsivel), kb. egy hét- tíz nap alatt és így a tejem is fokozatosan apadt el. Először elhagytuk a napközbeni szopikat, este pedig apa fürdette, öltöztette, altatta én addig nem is mentem a szobába míg el nem aludt, így pár nap után el is felejtette a cicit.

A kicsi jelenleg szopik még, de nagyon szeretném már leválasztani, iszonyú kínnak élem meg a szoptatást. És ahogy észreveszem, nála nem jönnek be a nagyobbnál bevált módszerek.

Egy barátnőm azt a népi gyógymódot alkalmazta a tej elapasztására, hogy friss zeller szeletet tett a mellére és állítólag az kiszívta a tejet.

Hallottam a meleg vizes zuhanyról is, attól, kifolyik a tej a mellből-állítólag.

Ha jól tudom, homeopátiás szerek is vannak erre a célra.

De miért szeretnéd elapasztani? A babád abbahagyta a szopit?

2011. márc. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én pont hideg vizes zuhanyt hallottam.
2011. ápr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!