Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen pózban, helyzetben...

Milyen pózban, helyzetben szoptatsz?

Figyelt kérdés

4 hetes a kisfiam. Legtöbbször ágyon ülök és ő is ülőhelyzetben/részútülőn szopizik tartom a hátát, fejét. Eléggé hasfájósnak indult, a sok levegőnyelés miatt... fektetve meg sem próbálnám. Espumisan mintha hatna...


Nem tudom, hogy így leterhelem-e a gerincét, hátát...


Hol szoptatsz, ágyon, fotelban, székben, szopipárnával...

a baba milyen helyzetben ül, fekszik, bölcső... stb.


... és MIÉRT?


2011. ápr. 2. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nappal ülöhelyzetben és a karom a feje alatt, a háta a combomon van és kicsit oldalra van fordulva. Éjszaka odafektetem magam mellé az ágyba az oldalára és így szopik és alszunk eggyütt többnyire. Holnap lesz 4 hetes.
2011. ápr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én fekve szoptatok (gyerkőc felém fordulva,kitámasztom a hátát egy kispárnával).Első fiam szoptatása alatt nagyon fájt a hátam,estére majd beszakadt,őt ülve szoptattam,de most nem fáj,pedig már majdnem 8 hós a kisfiam.
2011. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A fekve szoptatás után nem böfiztettek?
2011. ápr. 2. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az elsővel megegyező modon szoptatok.Ha elalszik akkor nem büfiztetek.Éjjel én elöbb elalszok mint a pici, csak lefekszünk mellre teszem és pár perc mulva már alszok.Ő meg eszik mig jol esik neki, aztán elalszik.
2011. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fekve. Egyik oldal, büfiztetés, fordulás, másik oldal, büfiztetés. Néha bealvás. Amíg kicsi volt, próbáltam kispárnával kitámasztani, de most már mindig hanyatt veti magát, feladtam. Valamiért háton, kitekert nyakkal szereti, oldalt fekve utál lenni, pedig az lenne logikus :) Na meg felém is tud fordulni olykor, ha akar.

Újszülöttként ülve szoptattam még, de aztán betegségem miatt lett ez a fekvős. De jó, mert így sok-sok pici alvást lehet lopni a napból :) Na meg amíg pici volt, lehetett olvasni közben (másfél órákat szopiztunk néha). Most 8 kilósan nem is tudnám egy-egy hosszabb szopira ülve tartani (bár már csak negyed óra az átlag menetidőnk), és nem is szereti most sem a klasszikus bölcsőtartást valamiért.

Szinte sosem bukik és általában nem hasfájós.

2011. ápr. 3. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!