Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen adaptert adnak a...

Porcukormókus kérdése:

Milyen adaptert adnak a Philips Avent Isis típusú mellszívóhoz?

Figyelt kérdés
Péntektől akciós ez a típus az Auchanban, és nem igazán értem a hirdetésüket, merthogy ez a fajta kézi mellszívó, vagy nem? Akkor milyen adaptert adnak hozzá, ha nem hálózatit? (egyébként 10990, ha jól emlékszem)
2011. ápr. 14. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:

NEHOGY MEGVEDD, AZ AVENTES EGY NAGY SZAR !!!

az elektromos fajtája és a kézije is

nekem is ez volt a kézivel semmi nem jött az elektromos meg

nem szivott semmit, pedig ömlött a tejem kézzel fejtem az lett a vége a mellszívó ott fekszik a fiókban.....

és más kismamák is azt mondták nem vált be nekik az avent.

de te tudod.....

2011. ápr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké, nem veszem meg, de milyen adapterről van szó??
2011. ápr. 14. 16:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Kedves első!


Mindannyian mások vagyunk, mindenkinek más válik be! Én 2 fajtát próbáltam, amikor kaptam egy avent kézit, és nekem nagyon sokat segített, perfektül működött. Rengeteg kismamit ismerek, akiknek szintén bejött.


Ha 10900Ft, akkor csak sima kézi lehet, az elektromosa jóval drágább. Szerintem érdemes lesz kipróbálni.

2011. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért biztosan csak kézi mellszívóról van szó. De én is tudtam használni, szerintem nagyon jó, viszont az elektromosa nekem sem működött, egyáltalán nem volt benne vákuum.
2011. ápr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De milyen adapterről lehet szó? Engem ez érdekelne.
2011. ápr. 15. 13:21
 6/9 A kérdező kommentje:

Na kérem, kiderült! Ehhez a típushoz most adnak ajándékba 5 vagy 6 tárolópoharat is, amit az adapter segítségével erősíthetsz a mellszívóhoz. Plusz van hozzá egy ajándék cumi.

(az aventes mikrohullámú sterilizálóhoz pedig egy 1-es méretű aventes cumisüveget adnak 5990-ért, ha valakit érdekel)

2011. ápr. 17. 18:23
 7/9 anonim ***** válasza:
örülök h kiderült,adapternél én is erre gondoltam,nekem is ilyen volt.Én szerettem,és nagyon bevált.Igaz először azt hittem nem jó,rá kell érezni a technikájára,de meglett az eredménye,egy háromfiokos fagyasztóból 2 fiók anyatejjel volt tele:))
2011. ápr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor inkább fagyasztót adtak volna ajcsiba... :)
2011. ápr. 19. 16:19
 9/9 anonim ***** válasza:
:)))
2011. ápr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!