Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van ma egész nap a...

Miért van ma egész nap a cicimen a babám? Csak pár perceket alszik, és már fent is van! Mi baja lehet? Csak a cici kell neki egyfolytába! Ugye nem lesz beteg?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 16:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Könnyebb lenne válaszolni, ha megírnád hány hetes.
2011. ápr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igaz nem tudom mennyi idős, de lehet a hülye időjárás miatt...én fiam is alig aludt ma, igaz már 6 hónapos, szóval kap mást is, nem lógna egész nap a cicimen, de mióta jönnek-mennek a frontok és fúj a szél totál nyűgös...lehet nálatok is ez van
2011. ápr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
3 hetes.Hát,ennyire zavarná a front?Akkor ez sokszor lesz...
2011. ápr. 16. 17:32
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
még kicsi.lehet nem a cicó kell neki,hanem csakhogy nálad legyen.az én kislányom is ezt csinálta,nekem is a védőnő mondta.
2011. ápr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Az enyém 9 hetes, mégis vannak ilyen napjai.Őt se lehet levenni róla szinte egész nap.
2011. ápr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ma az én fiam is tiszta nyűgös. Utálom ezt az időjárást!
2011. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%
második vagyok, tuti a hülye időjárástól ilyen...próbálkozz cumival két etetés között, vedd az öledbe, ringasd és adj neki cumit, hogy a cicid is pihenjen.
2011. ápr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


Cicifüggő! Az én kislányom is az volt szinte állandóan rajta akart lenni! Ne izgulj! Az is lehet, hogy keveset eszik egyszerre! De az is biztos, hogy jól esik neki a cicizés illetve az hogy hozzádbújhat! Ne foglakozz senkivel aki azt mondja, hogy had ordítson, és hagyd 2-3 órát cici,illetve kaja nélkül! ! Ez baromság! Nyugodtan annyiszor tedd mellre ahányszor jónák látod, nem fog állandóan így maradni!!! Nekem is így volt és nagyon nyugodt baba! Most 13 hónapos és még mindíg szopizik!


Cumit semmiképpen NE adj neki mert akkor le fog szokni a ciciről!! Ez tuti!!!


Ha esetleg nem bírod ,de szeretné megadni neki azt, hogy hozzád bújjon akkor ajánlanám még a kengurut, vagy jobban mondva a háti hordozót! Még most is sokszor használom! Takarítás, mosogatás... közben "rajtam" alszik!


Jó babázást!

2011. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
32%
Utolsó: semmi köze a cuminak a leszokáshoz.Ennyi erővel minden egyéb plasztik dolog miatt leszokhatna, pl:cumisüveg.Én ráadásul bimbóvédővel szoptatok, mert kicsik a bimbóim, és alig bírom levakarni magamról, az enyém is egész nap cicizne.Szájcumi nélkül meg pl.boltba el se merek indulni, mert éhenhalnék - sose jutnék el, mert egyfolytában sírna, más meg nem végzi el helyettem a bevásárlást.
2011. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok választ!

Akkor ezek szerint ez nem csak nálunk működik így :)

2011. ápr. 17. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!