Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » SOS SEGÍTSÉG! Kislányom...

Nittababy kérdése:

SOS SEGÍTSÉG! Kislányom nagyon sok tápszert kiböfög evés után sugárba jön belőle 6hetes agodnom kéne?

Figyelt kérdés
köszönöm elöre is
2011. ápr. 21. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt ilyen.Elvittem a gyerekorvoshoz, írt fele neki másik tápszert!Ha más gond nincs akkor szerintem a tápszerrel lesz gond.

Legalábbis nekünk így volt!

2011. ápr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
DE AZ NM BAJ HOGY EDDIG SEMMI GOND NEM VOLT A TAPSZEREL EDDIG RENDESEN BÖFIZET!
2011. ápr. 21. 09:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy csak túl sok levegőt nyelt és nem tudott rendesen büfizni.

Nálunk eddig egyszer fordult elő ilyen (biztos lesz még), nem sikerült jól büfiznie, kb. fél óra múlva amikor felemeltem, sugárban jött vissza minden. Körbehányta a fél nappalit...

Picit lefektettem utána, pihentettem, majd megetettem, és rendesen büfizett, nem volt semmi baja. Az én ijedelmem nagyobb volt.

Mennyire rendszeres ez? Ha minden etetés után ez van, akkor lehet, hogy megnézetném orvossal. De lehet, hogy pusztán nagyon mohó és túleszi magát.

2011. ápr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamnál is kb 2 hónapos korában kezdődött ez a sugárban böfizés.Elvittem az orvoshoz,kapott új tápszert ami sűrű volt mint a tejbegriz,meg valamilyen szirupot a nevére már nem emlékszem,nekünk bevált.Ja,enyhén refluxos volt a fiam.
2011. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hála istenek nem rendszeres most pl nem volt elötte igen szoval néha van néha nincs!
2011. ápr. 21. 14:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én 8 hetes kisfiam is ezt csinálja! Szopi után -tehát nálunk biztos nem a tápszer okozza-kb fél órával mosolyog egy jót, és egy nagy adagot rak a nyakamba:)majd mintha mi sem történt volna úgy foglalkozik a körülötte lévő világgal...szerintem normális, sokan vagyunk így
2011. ápr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!