Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Segítség! Nem tudok fejni!...

Segítség! Nem tudok fejni! Ismertek valami trükköt, hogy újra sikerüljön?

Figyelt kérdés
6 hónapos a babám és szerencsére bőven van tejem. Ezt onnan sejtem, hogy hízik, magától hagyja abba a szopit és a felesleg is távozik a büfiztetéssel. Születése óta fejek, mert napi 3 órát más vigyáz rá, és akkor cumisüvegből kapja, amit én napközben és este lefejtem, összesen kb 200 grammot. Azonban egyik napról a másikra egy cseppet sem tudok fejni! Szuper mellszívóm van, próbálok ellazulni, megmasszírozom előtte a mellemet, de semmi... Mással is történt hasonló?
2011. ápr. 22. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy fejés előtt közvetlenül beborogatod meleg vizes borogatással a melledet, vagy ha van lehetőség, akkor zuhanyozd le őket jó meleg vízzel.
2011. ápr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem akkor van ilyen, ha hullafáradt vagyok. Tele van a cicim, gyötröm ezerrel és nem jön ki.

A következôk váltak be valamennyire:

- baba fotója vagy babás oldalak nézegetése

- kedvenc nasi

- valami olyan film vagy tévémûsor, amitôl elfelejtem, hogy közben fejek

- kézzel fejés (sokszor, ami géppel nem indul be, kézzel igen, és utána lehet géppel folytatni)

2011. ápr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerencsés esetben a tej mennyisége alkalmazkodik a baba szükségletéhez. Lehet, hogy ez annak a jele, hogy ideje lecserélni egy szopit kanalas étkezésre :)
2011. ápr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!