Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől van, hogy a 4 hónapos...

Mitől van, hogy a 4 hónapos kislányom hajnalban óránként,1,5 óránként eszik, még ha van is tejem rendesen? Mit tegyek, hogy ne egyen ilyen sűrűen?

Figyelt kérdés
Napközben, ahogy reggel lesz, visszaáll a 3 óránkénti evésre éjjelig. És hajnalban már óránként eszik, pedig már én is eszem éjjel, hogy erősebb legyen a tejem, de már az sem segít.
2009. márc. 7. 09:16
 1/3 anonim válasza:
Az én lányom már másfél éves, de ugyanezt csinálta, meguntam, igaz inkább kifáradtam és tápszert adtam neki este majd cumit és onnantól kezdve végig aludta az éjszakát. Elképzelhető az is, hogy csak a testközelséged hiányzik neki vagy fél a sötétben, a fiamnál ez volt.Ha sok a tejed érdemes lefejni és azt adni az utolsó evésnél, csak az a baj, nem biztos elfogadja leközelebb a melledet, sajnos csak türelemmel tudod megoldani ha egyiket sem vállalod, mert mindennek megvan a maga hátulütője.
2009. márc. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha van rendesen tejed és jóllakott, akkor ez szerintem csak rossz szokás, meg kellene próbálni megnyugtatni. felvenni, majd egy-két perc után visszatenni a kiságyba, ha nem sír. Esetleg cumit adni a szájába, ha elfogadja, lehet hogy csak szopizna egy kicsit.
2009. márc. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Először is köszönöm a válaszokat. Az az igazság, hogy próbáltam mindent. Amikor hallom, hogy felkelt, az az első, hogy odaadom a cumit neki. 1x-2x nyerek vele esetleg fél órát, aztán megint sír, és addig, amíg nem adok neki cicit. Lefejni nem fejem le, mert nem fogadja el a cumisüveget akármennyire éhes. Ez a "hobbi" kb. két hete van nála. Eddig bevált az éjjeli evés, most már nem.
2009. márc. 7. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!