Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sos! 9 napos a ksifiam,...

Sos! 9 napos a ksifiam, korházban egyáltalán nemvolt tejem. Ez már így lesz?

Figyelt kérdés

Mikor hazajöttünk, belövellt a cicim, és folyamatosan szorgalmasan teszem mellre a kisfiamat, de a korházban elkezdték a hozzátáplálást, mert egyáltalán nemvolt tejem, és most mérni még nemtudjuk mert hétfőn lesz mérleg,szopizik valamennyit, de sajnos nemigazán van tejem talán reggel este tudok belőle a kettőből kifejni 30-40-t

és a kicsi még éhes, ezért 60 ml tápszerrel pótólunk,de néha az is kevésnek tűnik neki, nagyon kétségbe vagyok esve, hogy mit tegyek? 3400 g-al jöttünk haza, mennyit pótlást kaphat ilyen kevés tejjel?


2011. ápr. 30. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Igyál tejserkentő teákat. DM-ben is lehet kapni meg gyógyszertárban és az biztos, hogy nyitva van.
2011. ápr. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tejserkentő tea és mellszívó minél több inger érje a melledet és fel a fejjel a szoptatás semmiképp ne hagy abba.
2011. ápr. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Urtica urens homeós bogyó, 4 óránként 5 golyócska minnél előbb!! 4 hónapja dől a tejem!
2011. ápr. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tejserkentő tea tényleg jó. Sok folyadék és ha tudsz napközben ALUDJ, amikor ő is alszik. Tedd minél többször mellre a babát, mert attól beindul és nő a tej.


Tudom, én ugyanígy voltam, én is kétszer pótoltam a elején tápszerrel, mert fogyott a kismanónk, de utána megjött a tej. Ami fontos, egyik cicizést se váltsa ki tápszer!!

2011. máj. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szoptass minél többször.. ennyi.
2011. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!