Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek mikor jött meg szülés...

Kinek mikor jött meg szülés után a mensije? Nekem már egyszer megvolt 5 hónap után de mos nem jött meg szerintetek aggódjak? A kislányom 6 és fél hónapos és még szopik.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez van. Szerintem nem kell aggódni, mert idő kell, hogy helyre álljon a szervezetés be kell állni a ritmusnak, ugyan úgy, mint gyerekkorba. Másnak, meg hetente van. Mi még jobban jártunk.
2011. ápr. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és ti védekeztek?mert mi nem és azért is aggódok kicsit!
2011. ápr. 30. 18:55
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem még nem jött meg,pedig már 16,5 hónapos a kisfiam.

Mivel anyatejadó is voltam s 3 hete fejeztem be,így még az anyatej miatt nem jött meg!Most apasztógyógyszert szedek,de úgy érzem hamarosam megjön,mert itt-ott szúrkál.

Ha még neked is anyatejes nyugodj meg azért nem jön meg!

Én 1 hónapja voltam orvosnál s mindent rendbe találtak.

2011. ápr. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam!

Miért nem védekeztek?Tesót szeretnél????


4 gyerkőc anyukája

2011. ápr. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jövőre tervezzük a kistesót de nem lenne gond ha előbb jönne. csak kíváncsi voltam más is tapasztalt e már ilyet mint én de hétfőn veszek egy tesztet.
2011. ápr. 30. 22:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is anyatejadó vagyok,mégis megjött már 3-szor/5 hónapja szültem/a lányommal is adtam le tejet,mégsem jött meg csak 8 hónappal szülés után.Semmi köze a menstruációnak az anyatej-leadáshoz!A mensid viszont késhet hormonális változás miatt,ami lehet terhesség is de a szoptatás miatt is variálódhat bármi.
2011. máj. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Én 11 hete szültem császárral a kislányomat, 2 hónapos volt, mire abbamaradt a vérzés, vagyis ápr.14-én volt kb. utoljára, azóta semmi. De nem szoptatok. Mikor kéne megjönnie? a nem szoptatóknak sem áll be egyből? volt 2 vetélésem, azok után egyből beállt a ciklusom, remélem most is be fog. Csak honnan számoljak? :-D

2011. máj. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem kilenc hónapos a babám és még nem jött meg szülés óta és már nem is fog mer 8 hetes várandós vagyok :) mi sem védekeztünk.
2011. máj. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 krisztivan ***** válasza:
8 hós lesz a fiam és még nem jött meg.Azáliát szedek és szoptatok.
2011. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3 hós a kisfiam,szülés után 1-1.5 hétig véreztem és azóta nem jött meg.
2011. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!